Jak stosować kosmetyki z kwasami owocowymi?Wydaje ci się, że próbowałaś już wszystkiego, aby pozbyć się pryszczy? Jesteś pewna, że wszystkiego? A co powiesz na kwasową moc, która pomoże ci rozprawić się z niedoskonałościami, jednocześnie usuwając widoczne przebarwienia? Jeśli jeszcze nie wypróbowałaś działania kwasów owocowych, najwyższa pora to zmienić! Owoce mają bowiem wielką moc – działają korzystnie nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, ale – jak się okazuje – także na wygląd naszej skóry. W odróżnieniu od innych składników działają mocno i skutecznie, ale przy tym pozostają bezpieczne dla skóry, nie wywołując podrażnień. Idealnie sprawdzają się zatem tam, gdzie potrzeba radykalnych rozwiązań, tak jak ma to miejsce w przypadku cery trądzikowej. Jesteśmy pewne, że dzięki ich zastosowaniu pryszcze na twarzy pozostaną tylko i wyłącznie przykrym wspomnieniem. Nie wiesz, w jaki sposób używać kosmetyków z kwasami owocowymi i jakie wybrać? Nie martw się, z chęcią ci podpowiemy. Jesteś gotowa na owocową rewolucję? Zatem zaczynamy!

Kwasy owocowe kontra pryszcze

Jak pozbyć się pryszczy – przyznaj, przez jak długi czas towarzyszyło ci to pytanie? Domyślamy się, że zadawałaś je sobie niejeden raz. Cera trądzikowa jest bowiem na tyle wymagająca, że problemy z nią związane nie należą do łatwych w eliminacji, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Pamiętaj jednak, że są na nie skuteczne sposoby. Jednym z nich są kosmetyki do cery trądzikowej z kwasami owocowymi – absolutny hit w walce z pryszczami. Kwasy owocowe pomogą ci się pozbyć także innych niedoskonałości i przywrócą skórze promienny wygląd. Stosowane systematycznie, w krótkim czasie poprawią kondycję Twojej cery, sprawiając że na dobre zapomnisz o problemach z nią związanych. Kwasy owocowe działają na skórę twarzy kompleksowo. Z  jednej strony pomagają zredukować ilość wydzielanego sebum, będącego pożywką dla bakterii wywołujących stany zapalne skóry, z drugiej zaś rozjaśniają przebarwienia będące następstwem trudno gojących się zmian trądzikowych. Prawda, że brzmi obiecująco? A to jeszcze nie koniec ich zalet!

Z Under Twenty niedoskonałości na twarzy już nie muszą być twoim problemem!

Złuszczanie skóry to doskonały sposób na jej głębokie oczyszczenie i odblokowanie porów, a tym samym – pozbycie się niedoskonałości na twarzy. To właśnie dlatego kwasy owocowe zastosowane w kosmetykach do pielęgnacji cery trądzikowej są tak bardzo skuteczne. Ich zawartość gwarantuje poprawę kondycji skóry twarzy i eliminację jej problemów. Kosmetyki z kwasami pomagają uporać się także z przebarwieniami na twarzy, które bardzo często towarzyszą stanom zapalnym powstałym w obrębie zmian trądzikowych. Jednym z takich produktów jest wyjątkowy preparat złuszczający od Under Twenty, wypełniony niemal po brzegi kwasami owocowymi. Kwasy owocowe znajdujące się w produkcie stanowią aż 7% zawartości, przez co preparat jest wyjątkowo skuteczny w walce z niedoskonałościami. Pozwala usunąć pryszcze, wągry, zaskórniki oraz przebarwienia na twarzy, jednocześnie wygładzając skórę. Działa antybakteryjnie, ograniczając namnażanie się bakterii. Redukuje, koi i nawilża naskórek. Zaufaj mocy kwasów owocowych i ciesz się zaskakującymi rezultatami.

Ważne!

Kosmetyki zawierające kwasy owocowe najlepiej stosować na noc, nawet jeśli stężenie kwasów nie jest wysokie. Dzięki temu zagwarantujemy skórze bezpieczeństwo i zwiększymy skuteczność stosowanych preparatów.