Koniec z wągrami na nosie!Wągry i zaskórniki to tuż obok pryszczy jedne z najbardziej znienawidzonych niedoskonałości skóry twarzy – zgadzasz się z nami? Wągry na nosie trudno zamaskować makijażem, dlatego też dla wielu z nas ich obecność jest dużym utrudnieniem. Choć niewielkie, mogą całkiem skutecznie zepsuć nam humor, zwłaszcza kiedy pojawią się tuż przed sytuacją, w której zależy nam na tym, żeby wyglądać zjawiskowo. Oczyszczanie twarzy z wągrów na szczęście jest możliwe. Aby jednak było skuteczne i pozwoliło nam na dobre pozbyć się niechcianych gości, musisz przeprowadzić je we właściwy sposób, oczywiście stosując odpowiednie produkty. Jednymi z najskuteczniejszych w walce z wągrami okazują się plastry oczyszczające na nos, czyli niepozorne z wyglądu paski na nos o wielkiej mocy sprawczej. Chcesz wypróbować ich działanie? Najpierw przeczytaj!

Sprawdź sama, co na zaskórniki działa najlepiej!

Jak pozbyć się wągrów z nosa? Jak usunąć wągry z nosa? To pytania, które posiadaczki cery tłustej i trądzikowej odmieniają chyba przez wszystkie przypadki. Wągry oraz zaskórniki zamknięte to rodzaj niedoskonałości, których wspólnym mianownikiem są zatkane przez zalegające na powierzchni skóry sebum (cecha charakterystyczna cery tłustej i trądzikowej) ujścia gruczołów łojowych. Czym się od siebie różnią? Oczywiście wyglądem oraz miejscem lokalizacji na twarzy. Wągry najczęściej pojawiają się na nosie, rzadziej w okolicy brody, i mają postać niewielkich czarnych i widocznie zaznaczających się na powierzchni skóry punkcików. Zaskórniki zamknięte występują zaś głównie na policzkach oraz czole i przypominają z wyglądu małe białe grudki umiejscowione głęboko pod powierzchnią skóry. Ten drugi rodzaj zaskórników niestety jest bardzo trudny do usunięcia. Najlepsze efekty w zakresie ich redukcji przynosi głębokie oczyszczanie skóry twarzy poprzez jej złuszczanie.

Wróćmy jednak do wągrów. Choć bywają mocno uciążliwe, jak już wspomnieliśmy, oczyszczanie twarzy z zaskórników otwartych, czyli właśnie wągrów, jest nieco prostsze. I zapewne jest to pozytywna wiadomość. Gorsza jest taka, że mimo wszystko czeka cię niełatwe zadanie. Aby pozbyć się ich na dobre, każdego dnia starannie oczyszczaj skórę twarzy, stosując żel lub piankę do mycia twarzy przeznaczone do cery trądzikowej. Ich działanie rozszerz kremem o takich samych właściwościach. 2-3 razy w tygodniu wykonuj też peeling twarzy oraz nakładaj maseczkę oczyszczającą. Jeśli będziesz działać systematycznie, zapewne już wkrótce uwolnisz swoją twarz od wągrów. Jeżeli jednak zależy ci na szybkim efekcie, wówczas sięgnij po produkt do zadań specjalnych, czyli plastry na wągry.

Jak pozbyć się wągrów na nosie przy pomocy plastrów?

Wiesz już, co na wągry na nosie działa najlepiej. Są to specjalne plastry, które przyklejone na nos pozwalają oczyścić skórę twarzy z zaskórników. Pora jednak dowiedzieć się, jak je stosować i jak znaleźć właściwy produkt. Plastry na nos na wągry powinny zawierać substancje, które umożliwią odblokowanie ujścia gruczołów łojowych poprzez usunięcie złogów sebum oraz innych zanieczyszczeń znajdujących się na skórze. Najlepiej, aby były to substancje pochodzenia naturalnego, jak ma to miejsce w plastrach na wągry od Under Twenty, w których wykorzystano niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami ekstrakty roślinne. Plastry na nos na wągry Under Twenty zostały dodatkowo wzbogacone o aloes oraz witaminę E, które koją i łagodzą skórę, redukując podrażnienia. Jak oczyścić nos z wągrów przy pomocy plastrów? Zacznij od umycia twarzy wybranym preparatem myjącym. Następnie na mokrą skórę przyklej plaster i odczekaj ok. 15 minut, a następnie delikatnie usuń plaster i… zapomnij o wągrach na dobre!