Lekki podkład do cery trądzikowej – jaki wybrać?Lekki podkład w przypadku cery trądzikowej sprawdza się dużo lepiej niż ciężkie produkty zapychające pory. Przede wszystkim umożliwia nadanie skórze twarzy naturalnego wyglądu poprzez delikatne wyrównanie jej kolorytu i zamaskowanie ewentualnych niedoskonałości. Ryzyko utworzenia się tzw. maski w jego przypadku jest naprawdę znikome. Poza tym w odróżnieniu od mocno kryjących produktów podkład o lekkiej formule nie powoduje problemów skórnych, umożliwiając skórze swobodne oddychanie. Spróbuj, a przekonasz się, że twoja cera trądzikowa bez trudu się z nim zaprzyjaźni. Nie masz jeszcze swojego ulubieńca? Nic straconego! Z przyjemnością zdradzimy ci kilka wskazówek, które, jak mamy nadzieję, pomogą ci znaleźć swój ideał.

Co powinien zawierać idealny podkład do cery trądzikowej?

Pewnie nieraz zastanawiałaś się, czym zakryć pryszcze, myśląc, że tylko mocno kryjący podkład pomoże ci je zakamuflować? Mamy nadzieję, że więcej nie popełnisz tego błędu. Tego rodzaju kosmetyki z całą pewnością nie są sprzymierzeńcami twojej cery – uwierz nam! Stosowane systematycznie w krótkim czasie pogorszą kondycję twojej skóry, sprawiając, że pojawi się na niej jeszcze więcej zmian trądzikowych, a te już istniejące zamienią się w trudno gojące stany zapalne, które niestety mogą skutkować trwałymi bliznami.

Podkład dla cery trądzikowej musi mieć na tyle delikatną formułę, by nie zapychał porów, a jednocześnie na tyle skuteczny, by pozwalał maskować niedoskonałości. Najlepiej, aby podobnie jak inne kosmetyki do cery trądzikowej zawierał substancje antybakteryjne, które dodatkowo zabezpieczą skórę przed namnażaniem się bakterii, ograniczając tym samym powstawanie zmian trądzikowych. Jako że cera trądzikowa nosi znamiona cery tłustej, idealnym rozwiązaniem byłby fluid matujący, który pomógłby wydłużyć świeżość makijażu, zapobiegając nieestetycznemu błyszczeniu się skóry. Jak sama widzisz, lista zadań do wykonania, zanim osiągniesz ideał, jest długa. Jeśli jednak chociaż przez chwilę zastanawiałaś się, czy to w ogóle możliwe, aby jeden kosmetyk potrafił zdziałać aż tak wiele, to znaczy, że jeszcze nie poznałaś antybakteryjnego fluidu matującego od Under Twenty. Poczuwamy się do tego, by ci go przedstawić.

Fluid do cery trądzikowej od Under Twenty – sprawdź, jak wiele potrafi!

Lekki podkład matujący Under Twenty to idealna propozycja dla tych osób, dla których dobry kosmetyk powinien nie tylko poprawiać wygląd skóry, ale też starannie ją pielęgnować. Zgodnie z założeniem dotyczącym tego, że dobry fluid matujący musi zapewniać długotrwałe uczucie świeżości, podkład od Under Twenty zawiera składniki matujące pochłaniające nadmiar sebum. Nałożony na skórę twarzy zapobiega jej błyszczeniu, przedłużając trwałość makijażu.. W składzie produktu znalazł się także kompleks cynkowy, który działa antybakteryjnie, zmniejszając liczbę niedoskonałości, a także kwas hialuronowy zapewniający optymalny poziom nawilżenia. W rezultacie zastosowanie fluidu pozwala na zakamuflowanie niedoskonałości skóry twarzy, a także na redukcję zmian trądzikowych. Nałożony na skórę twarzy idealnie stapia się z cerą, nie powodując efektu maski. Fluid dostępny jest w kilku odcieniach, co umożliwia dopasowanie właściwego do naturalnego kolorytu cery. Aby przedłużyć trwałość makijażu i zadbać we właściwy sposób o skórę twarzy, podkład nałóż na wcześniej oczyszczoną skórę i rozprowadź go równomiernie, nie omijając okolic żuchwy oraz skroni. Całość możesz utrwalić, oprószając twarz pudrem matującym z linii Under Twenty.