Szybkie sposoby na świeży wygląd


Przyznaj, że tak jak my uwielbiasz to uczucie świeżości, które towarzyszy Ci zaraz po wyjściu spod prysznica! A co, jeśli zdradzilibyśmy Ci sposób na to, abyś poczuła się tak zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę…? Chociaż możliwości odświeżenia całego ciała w każdej sytuacji niestety nie możemy ci zapewnić, szybkie odświeżenie wyglądu już tak! Wystarczy, że odkryjesz z nami metody pielęgnacji, które pozostawią Twoją cerę odświeżoną i głęboko oczyszczoną przez długi czas. Czy jesteś gotowa, by je poznać?

Tonik do twarzy – czystość i świeżość w zasięgu Twojej ręki!

Tonik do twarzy to produkt, który często bywa niedoceniany. Jeśli i Ty nie odkryłaś jeszcze, jak wiele potrafi, zachęcamy Cię do tego, by to zmienić, a zapewniamy, że nie pożałujesz. Pielęgnacja twarzy z jego udziałem wiele bowiem zyskuje. Przede wszystkim jego zastosowanie pozwala dopełnić codzienny rytuał oczyszczający. Stosuje się go na umytą żelem do mycia twarzy skórę, dzięki czemu wszelkie ewentualne pozostałości kosmetyków do makijażu lub innych zanieczyszczeń zostają dokładnie usunięte. Tonik pozwala też pozbyć się ze skóry nadmiaru sebum, które w przypadku cery trądzikowej gromadzi się na jej powierzchni bardzo szybko, i w ten sposób odblokować pory, jednocześnie zapobiegając powstawaniu niedoskonałości. Poza tym pomaga wyrównać pH skóry, którego poziom zostaje zachwiany na skutek działania substancji myjących zawartych w preparatach przeznaczonych do oczyszczania skóry twarzy. Właściwie dopasowany do indywidualnych potrzeb skóry może dodatkowo nawilżać i odżywiać skórę (tonik nawilżający), a także działać antybakteryjnie (tonik antybakteryjny). Jego dodatkowym atutem jest uczucie niesamowitej świeżości, jakie zapewnia jego użycie. Wystarczy, że przetrzesz nim twarz, a gwarantujemy, że natychmiast poczujesz się przyjemnie odświeżona – i to nawet w najbardziej upalny dzień.

Tonik głęboko oczyszczający – Twój sojusznik w walce z niedoskonałościami

Jak już wspominaliśmy, tonik nie jedno ma imię. Dlatego też jego rodzaj powinnaś dopasować do istoty problemów skórnych, z jakimi się zmagasz. Jeśli jesteś posiadaczką cery trądzikowej, z pewnością walczysz z niedoskonałościami. W związku z tym idealną propozycją dla Ciebie będzie tonik głęboko oczyszczający, marki Under Twenty, który dodatkowo zwęża pory. Ten tonik do cery tłustej sprawdza się doskonale nie tylko w zakresie jej pielęgnacji, ale też zwalczania niedoskonałości, które, jak sama wiesz, często lubią pojawiać się na twarzy w najmniej oczekiwanym momencie. Dzięki dużej zawartości składników aktywnych o działaniu silnie oczyszczającym produkt doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia gromadzące się na twarzy, w tym również nadmiar sebum, dzięki czemu hamuje namnażanie się bakterii i tym samym zapobiega powstawaniu pryszczy, wyprysków, wągrów i innego rodzaju niedoskonałości. Ponadto zwęża pory przez co stają się one mniej widoczne. Tonik ma jeszcze jedną niezwykle ważną zaletę – doskonale odświeża cerę, zapewniając przyjemne uczucie orzeźwienia. Stosowany dwa razy dziennie stanowi idealne dopełnienie codziennej pielęgnacji cery trądzikowej, skłonnej do niedoskonałości. Tonik do cery trądzikowej nakładaj na umytą żelem lub pianką skórę twarzy. Do tego celu możesz wykorzystać płatek kosmetyczny lub jednorazowy kompres. Pamiętaj, aby robić to bardzo delikatnie. Staraj się nie pocierać zanadto twarzy, gdyż w ten sposób możesz ją niepotrzebnie rozciągać, co w przyszłości – uwierz nam na słowo – może przyczyniać się do powstawania nieestetycznych bruzd. Poczekaj chwilę, aż produkt się wchłonie, a następnie zastosuj wybrany krem, najlepiej przeznaczony do pielęgnacji cery trądzikowej.