Węgiel w walce z niedoskonałościami


Problem z pryszczami, wągrami i zaskórnikami pojawia się u wielu dziewcząt w okresie dojrzewania – nie martw się, nie jesteś sama. Oprócz tego, że kłopot ten jest trudny do zniwelowania, zazwyczaj staje się źródłem dyskomfortu i złego samopoczucia. Musisz jednak pamiętać o tym, że zawsze i bez względu na wszystko wyglądasz pięknie, dlatego zamiast się zamartwiać, zacznij lepiej działać. Gwarantujemy, że jeśli odpowiednio zadbasz o swoją cerę, jej kondycja z pewnością się poprawi. Jeśli brak Ci pomysłu, co jeszcze mogłabyś zrobić, aby cieszyć się idealnie gładką skórą, wypróbuj węgiel aktywny. Ta substancja pochodzenia naturalnego nie bez powodu cieszy się tak dużym zainteresowaniem w kosmetyce. Okazuje się bowiem, że posiada szereg właściwości, które pomagają zniwelować niedoskonałości cery. Jak działa i gdzie ją znaleźć?        

Węgiel aktywny – działanie        

Po niezliczonych próbach testowania kolejnych kosmetyków wydaje Ci się, że na pryszcze nic nie działa? Otóż mylisz się! Widocznie nie przetestowałaś jeszcze działania węgla aktywnego. Właściwości węgla w zakresie redukcji problemów skórnych okazują się być bowiem niezwykle skuteczne.

Jak już wiesz, jedną z przyczyn powstawania niedoskonałości jest nadmiar sebum, które wraz z gromadzącymi się na powierzchni twarzy zanieczyszczeniami zatyka ujścia gruczołów łojowych. W rezultacie na twarzy pojawiają się zaskórniki, którym bardzo często towarzyszy stan zapalny, zamieniający je w ropne pryszcze. Jak łatwo się domyślić, aby zapobiec ich rozwojowi należy dokładnie oczyścić skórę twarzy. I właśnie do tego celu służy węgiel aktywny, który bardzo dogłębnie i skutecznie oczyszcza cerę, usuwając zarówno nadmiar sebum, jak i zanieczyszczenia innego rodzaju zalegające na powierzchni skóry. Jego zastosowanie pozwala cieszyć się starannie oczyszczoną cerą i w zdecydowany sposób ogranicza rozwój niedoskonałości. Gotowa do testowania?

Pasta z węglem aktywnym Under Twenty – Twój sprzymierzeniec w walce z niedoskonałościami!

Węglowa pasta oczyszczająco–detoksykująca Under Twenty to produkt absolutnie wyjątkowy. Niezwykły jest zarówno jego skład, jak i zastosowanie. Kosmetyku możesz bowiem używać codziennie, jako preparatu myjącego lub też w formie maseczki oczyszczającej, która jeszcze staranniej usunie z powierzchni Twojej skóry wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Pasta z węglem umożliwia więc oczyszczanie cery w sposób adekwatny do Twoich potrzeb. A to nie koniec listy jej zalet.

Jak już wspominaliśmy, na uwagę zasługuje skład pasty. A w nim poza aktywnym węglem, który usuwa nadmiar sebum oraz pozostałe zanieczyszczenia, znalazły się także takie substancje jak glinka – wspomagająca proces oczyszczania i odblokowująca pory, łopian – zapewniający długotrwały efekt zmatowienia skóry oraz cynk, który zmniejsza widoczności zmian trądzikowych. Dzięki ich zastosowaniu produkt działa na cerę kompleksowo. Poza tym, że pozbawia ją zanieczyszczeń, ograniczając ryzyko rozwoju niedoskonałości, matowi skórę, zapobiegając jej błyszczeniu, zapewnia przyjemne uczucie długotrwałej świeżości, odblokowuje i zwęża pory, a także zmniejsza widoczność zaskórników oraz zmian trądzikowych. Pasta z węglem, pomimo swojej wysokiej skuteczności w zakresie oczyszczania skóry twarzy, dzięki zawartości składników aktywnych pochodzenia naturalnego nie wywołuje podrażnień, przez co możesz ją stosować bezpiecznie każdego dnia, ciesząc się idealnie gładką cerą, wolną od niedoskonałości.

Jeśli chcesz ją stosować do mycia twarzy, nakładaj produkt na zwilżoną skórę i masuj okrężnymi ruchami. Następnie dokładnie przemyj twarz wodą. Jako maseczkę stosuj pastę na oczyszczoną i dobrze osuszoną skórę twarzy. Pozostaw na 10-15 min, a następnie usuń, przemywając obficie wodą.