Pielęgnuj skórę i pomagaj zwierzętom! Wspólna akcja Under20 i Leśnego Pogotowia

Pielęgnuj skórę i pomagaj zwierzętom! Wspólna akcja Under20 i Leśnego Pogotowia

Oczyszczanie twarzy – skuteczne, wegańskie, zgodne z naturą

KapRYŚna cera wymaga skutecznego, ale jednocześnie delikatnego oczyszczenia. Najlepiej wybierać produkty o jak najbardziej naturalnym składzie, niezawierające alkoholu (który co prawda wysusza niedoskonałości, ale następnie powoduje wzmożenie produkcji sebum), za to bogate w składniki, które dobrze myją i chronią skórę.
 
Pasta myjąca „Ryś” zawiera zieloną glinkę, znaną od wieków ze swych właściwości detoksykujących, oraz glinkę białą, normalizującą wytwarzanie sebum. Ekstrakt z zielonej herbaty działa kojąco na skórę, a wyciąg z szałwii lekarskiej – antybakteryjnie. Kosmetyk jest wegański, podobnie zresztą jak druga propozycja od Under20 – pasta myjąca „Sowa”.
 
„Sowa” zawiera, podobnie jak „Ryś”, białą glinkę, ale dodatkowo również różową glinkę, która oczyszcza i odświeża cerę. Przepysznie pachnąca woda z grejpfruta działa detoksykująco, a ekstrakty z maliny, jeżyny i truskawki – regenerująco. Brzmi pyszne! A co więcej – dzięki tym pastom pomagasz zwierzętom!
 
Under20 nawiązało współpracę z organizacją Leśne Pogotowie działającą przy Nadleśnictwie Katowice. W ramach tej współpracy firma przekaże środki na zakup wyposażenia ośrodków dla zwierząt, pokarmu, legowisk.

Misja – ratowanie zwierząt

Leśne Pogotowie opiekuje się zwierzętami poszkodowanymi w wypadkach komunikacyjnych czy rannymi z innych powodów. Takie zwierzęta nie przeżyłyby, gdyby zostały pozostawione same sobie. Ośrodek organizuje m.in. rehabilitację zwierząt (chociażby umożliwienie ptakom na nowo lotu), a także odchowuje osierocone maluchy.
 
Pogotowie stara się, aby jak najwięcej zwierząt po okresie rekonwalescencji wróciło do swojego środowiska naturalnego. Jeśli nie jest to możliwe – takie zwierzaki mają zapewnioną dożywotnią opiekę na terenie ośrodka.
 
A jak pomóc zwierzętom we własnym zakresie?

Graj i pomagaj!

Bohaterami akcji są – oczywiście – ryś i sowa! Są oni jednocześnie postaciami gry stworzonej przez markę Under20. Zbieranie punktów w grze zaowocuje realnymi „punktami” – cegiełką w wysokości 5 zł wspierającą zwierzęta, którym pomaga organizacja! Gra została wykonana w stylu 16-bitowym, a podczas zbierania punktów należy uważać na przeszkody. Można w nią zagrać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Dodatkową atrakcją jest konkurs z nagrodami!
 
Natura to nasze wspólne dobro, źródło mnóstwa potrzebnych nam do życia elementów, z których należy korzystać mądrze – i razem z ich innymi „użytkownikami”, którymi są dzikie zwierzęta. Skorzystaj z dobrodziejstw naturalnych składników zamkniętych w pastach myjących Under20, a od siebie – podaruj naturze pomoc udzieloną dzikim zwierzętom.