Pielęgnuj skórę i pomagaj zwierzętom! Wspólna akcja Under20 i Leśnego Pogotowia

Coraz więcej z nas wybiera marki świadomie – nie tylko z uwagi za przeznaczenie i cenę danego produktu, ale również pod kątem tego, jak marka wpływa na nasze środowisko naturalne czy społeczeństwo. Jak najlepiej połączyć dobry produkt z dobrym przesłaniem? Rozpocząć współpracę z organizacją, której celem jest ratowanie dzikich zwierząt!

5 błędów w pielęgnacji nastoletniej cery

Wszystkie wiemy, że prawidłowa pielęgnacja twarzy to bardzo ważny nawyk wpływający na wygląd naszej skóry. Pielęgnacja młodej cery może jednak przysparzać trudności i nastręczać wielu kłopotów i pytań. Sprawdź, jak codziennie dbać o cerę i jakich 5 błędów w pielęgnacji twarzy najczęściej popełniają nastolatki.

Pozbądź się bakterii ze swojej twarzy – czyli skuteczne oczyszczanie

Oczyszczanie skóry to podstawowy element pielęgnacji każdej twarzy. Cera młoda, problematyczna, często potrzebuje go najbardziej. Istotna jest nie tylko częstotliwość oczyszczania, ale również stosowane produkty.

Powakacyjne odżywienie – przygotuj cerę na nowy rok szkolny

Latem nasza cera doświadcza dużego obciążenia – wysokie temperatury, promienie słoneczne, brak odpowiedniego nawodnienia i regularnej pielęgnacji daje się naszej twarzy we znaki.

Nieziemsko gładka skóra - jak działają maseczki peel off?

Pielęgnacja młodej skóry to niewątpliwie spore wyzwanie. W młodym wieku bardzo często występuje bowiem skłonność do trądziku i niedoskonałości, czemu sprzyjają zmiany hormonalne.

Oczyszczanie wymagającej cery trądzikowej - wykorzystaj moc naturalnych składników

Jak każda młoda osoba chcesz cieszyć się gładką cerą, ale ciągle pojawiają się nowe pryszcze? Szerokie grono twoich rówieśników ma ten sam problem!

Skóra gładka jak atłas: 5 sposobów, które trzeba wypróbować

Gładka i świeża skóra nie potrzebuje grubej warstwy makijażu, który ma zatuszować niedoskonałości. Sama w sobie stanowi ozdobę. Jednak aby zachowała wygląd bliski ideału, potrzebuje na co dzień odpowiedniej pielęgnacji.

Węgiel aktywny – jak działa na skórę?

Węgiel aktywny to środek znany od lat. W ostatnim czasie zrobił furorę także w pielęgnacji urody. Na czym polega jego działanie na skórę i jakie problemy pomaga zwalczyć? Poznaj kilka informacji na ten temat.

Błyszcząca się cera? Mamy na to sposoby!

Błyszcząca skóra może stwarzać niemałe problemy pielęgnacyjne. Sprawdź jak zatroszczyć się o nią na co dzień, aby pozostała w dobrej kondycji.
  z   13