Wiosenny makijaż – czyli jaki? Nasze propozycje

Coraz dłuższe dni, coraz wyżej sięgający słupek w termometrze, pierwsze oznaki budzącej się wiosny… To okazja do odświeżenia swojej stylizacji! Zmieniamy wówczas odzież na lżejszą, bardziej wiosenną – ale warto pomyśleć też o wiosennym makijażu!

Zima – wyzwanie dla Twojej skóry. Jak mu sprostać?

Zimowa aura z chłodnym powietrzem, siekącym wiatrem to wyzwanie dla skóry każdego typu, a zwłaszcza dla skóry wrażliwej. Dodajmy do tego niską wilgotność powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach… Efekt? Zaczerwienienia, przesuszona, łuszcząca się skóra, uczucie napięcia, swędzenie… Czas temu zaradzić!

Zmyj niedoskonałości! Jakich składników warto szukać w antybakteryjnych produktach do mycia twarzy?

Na rynku pojawiają się wciąż nowe produkty do walki z niedoskonałościami cery. Coraz trudniej wybrać spośród nich ten odpowiedni. Jak się odnaleźć w tym gąszczu? Najlepiej zacząć od czytania składu! Sprawdź, których składników warto szukać w antybakteryjnych produktach do mycia twarzy.

Pielęgnuj skórę i pomagaj zwierzętom! Wspólna akcja Under20 i Leśnego Pogotowia

Coraz więcej z nas wybiera marki świadomie – nie tylko z uwagi za przeznaczenie i cenę danego produktu, ale również pod kątem tego, jak marka wpływa na nasze środowisko naturalne czy społeczeństwo. Jak najlepiej połączyć dobry produkt z dobrym przesłaniem? Rozpocząć współpracę z organizacją, której celem jest ratowanie dzikich zwierząt!

5 błędów w pielęgnacji nastoletniej cery

Wszystkie wiemy, że prawidłowa pielęgnacja twarzy to bardzo ważny nawyk wpływający na wygląd naszej skóry. Pielęgnacja młodej cery może jednak przysparzać trudności i nastręczać wielu kłopotów i pytań. Sprawdź, jak codziennie dbać o cerę i jakich 5 błędów w pielęgnacji twarzy najczęściej popełniają nastolatki.

Pozbądź się bakterii ze swojej twarzy – czyli skuteczne oczyszczanie

Oczyszczanie skóry to podstawowy element pielęgnacji każdej twarzy. Cera młoda, problematyczna, często potrzebuje go najbardziej. Istotna jest nie tylko częstotliwość oczyszczania, ale również stosowane produkty.

Powakacyjne odżywienie – przygotuj cerę na nowy rok szkolny

Latem nasza cera doświadcza dużego obciążenia – wysokie temperatury, promienie słoneczne, brak odpowiedniego nawodnienia i regularnej pielęgnacji daje się naszej twarzy we znaki.

Nieziemsko gładka skóra - jak działają maseczki peel off?

Pielęgnacja młodej skóry to niewątpliwie spore wyzwanie. W młodym wieku bardzo często występuje bowiem skłonność do trądziku i niedoskonałości, czemu sprzyjają zmiany hormonalne.

Oczyszczanie wymagającej cery trądzikowej - wykorzystaj moc naturalnych składników

Jak każda młoda osoba chcesz cieszyć się gładką cerą, ale ciągle pojawiają się nowe pryszcze? Szerokie grono twoich rówieśników ma ten sam problem!
  z   13