5 pomysłów na fajne imprezy

Pogaduchy w ulubionym gronie i klasyczne ploteczki zaczynają Cię powoli nudzić? Chciałabyś zaprosić koleżanki na fajną domową imprezę, ale nie masz pomysłu, jak ją zorganizować?

Przepis na piękną skórę

Czy istnieje gotowa recepta na piękną skórę? Chociaż brzmi to mało prawdopodobnie, to dzięki naszym wskazówkom ten cel jest całkowicie osiągalny.

5 sposobów, które złagodzą trądzik

Każda skóra ma indywidualne potrzeby i w każdym przypadku problemy ze skórą zależą od różnorodnych czynników.

Jesienna pielęgnacja

Skóra po wakacjach wymaga szczególnego traktowania. To czas, kiedy musimy pomyśleć o jej intensywnej regeneracji i odżywieniu.

Fakty i mity

Wokół skóry trądzikowej krąży mnóstwo mitów. Dzisiaj postanowiliśmy postawić sprawę jasno i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z trądzikiem.

5 zasad bezbłędnej organizacji czasu w roku szkolnym

Jesteś osobą, która może się pochwalić perfekcyjnym zarządzaniem czasem i nigdy nie narzeka na jego brak? Jeśli tak, to jesteśmy pod wrażeniem, bo znajdujesz się w gronie nielicznych wybrańców!

Dieta a trądzik

Stosowanie odpowiednich kosmetyków do cery trądzikowej nie gwarantuje jeszcze idealnej skóry. Bardzo ważne jest zadbanie o nią od środka, a więc przestrzeganie właściwej diety i unikanie produktów, które mogą szkodzić cerze.

Przyczyny trądziku

Trądzik spędza sen z powiek nie tylko nastolatkom, ale bardzo często również osobom dorosłym. Doskonale wiemy, w jaki sposób się objawia, ale co z jego przyczynami? Przyjrzyjcie się im razem z nami!
  z   1